Нивес Целзиус во садо- мазо издание: Објави провокативна фотка и ги покажа облините

Нивес Целзиус на Инстаграм ги почести фановите со нова провокативна фотографија.

- Денес садо- мазо- напиша Нивес и објави фотографија во која ги истакна облините во припиени латекс хеланки и раскопчана кошула под која се гледа градник.

Изгледот го зачини со црвени потпетици, а коментари само се редеа.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A danas, sado-maza @sanjaagic @rapturhair @monicasablic

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Nov 11, 2019 at 11:46am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.11.2019 - 16:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега