Нивес Целзиус сподели жешка фотографија: „Втора омилена активност во кревет“ (ФОТО)

Нивес Целзиус со задоволство споделува разголени и провокативни фотки на Инстаграм со своите фанови, а овој пат одлучи да сподели една од кревет.

Имено тааво претесен комбилион во коѓа боја го истакна задникот и позираше со шоља кафе и напиша:

„Втора омилена активност во кревет, пиење кафе“ напиша таа, по што следеа неколку илјади лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Druga omiljena krevetna aktivnost je ispijanje kave #coffee #samoprirodno

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Dec 9, 2019 at 3:47am PST

А кратко потоа објави уште една фотографија на скали на која до израз дојде бујното деколте на пејачката и старлета.

 
 
 
View this post on Instagram

Kad te dragi iznenadi cvijećem Ok, nije moj dragi, ali je moj najdraži cvjećar @cvjetnistudioandrija

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Dec 10, 2019 at 11:09am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 14:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега