Нивес Целзиус речиси гола порача: Ништо не е така возбудливо и примамливо како утринско кафе“ (ФОТО)

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус и во карантин најде начин како да привлече внимание.

Таа на Инстаграм утринава објави фотографија со првото утринско кафе, а притоа покриена само со црн чаршаф врзан на половината, а одоздола се чини дека не носи ни долна облека.

„Се фаќам себеси како во текот на денот помислувам дека едвај чекам утре да го испијам првото утринско кафе. Ништо не е така возбудливо и примамливо како прво утринско... кафе“ напиша Нивес.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.05.2020 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега