Николовски на Фејсбук: Падна Заев, паднаа предавствата

Падна Заев! Паднаа предавствата, напиша Александар Николовски на својот фејсбук профил.

„Одиме на избори за да ја обновиме Македонија! Со Господ напред, храбро и цврсто Македонија ќе победи!“ стои во објавата на Николовски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 14:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега