Николина Пишек брутално згодна, со една фотографија ги излуде фановите (фото)

 

Водителката со рака на песокот нацрта срце со што уште еднаш потврди дека ужива во големата љубов со својот сопруг Видоје Ристовиќ.

Водителката Николина Пишек важи за една од најубавите дами на малите екрани, но јавноста ретко има можност да ја види прилично разголена.

Меѓутоа, Николина реши да ги загрее своите фанови на ова студено време па на својот Инстаграм се потсети на летото.

Имено, водителката со рака на песокот нацрта срце со што уште еднаш потврди дека ужива во големата љубов со својот сопруг Видоје Ристовиќ.

Коментарите само се нижат, а како што велат нејзините фанови, изгледа брутално.

 

 

 

20.03.2018 - 12:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа