Никој не сака да купи карти за настапите на Карлеуша

Спектаклот кој го ветувала српската пејачка Јелена Карлеуша по повод дочекот на старата нова година на Копаоник целосно пропаднал.

Како што пишуваат српските медиуми за настапот на пејачката во клубот Александар  се продале само девет карти. Карлеупа пред да тргне кон Копаоник утрото на 13 јануари го известила сопственикот на клубот дека ќе го откаже настапот.

 

Во истиот клуб голем број на српски пејачи имале одлични настапи. Засега Карлеуша не е достапна за да го коментира овој настан.

15.01.2014 - 12:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега