Никој не остави рамнодушен: Ова е одлуката на синот на загинатиот сопственик на Лестер по неговата смрт

Синот на сопственикот на Лестер кој загина во хеликоптерска несреќа му оддаде почит на својот татко преку социјалните мрежи.

Тој споделувајќи фотографија на која е во прегратка на својот татко им се заблагодари на сите за поддршката и вети дека ќе продолжи со она што неговиот татко го започна.

-Многу сум горд дека имав неверојатен татко, кој ме научи да бидам јак и да се грижам за семејството.

Тој напиша и дека многу му недостасува неговиот татко и дека со цело срце се ќе направи за да продолжи да ги исполни неговите големи соништа и цели.

 

 

 

31.10.2018 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега