Никој не го очекуваше ова од пејачката: Таа и Карлеуша се лути ривалки со години, сепак ја поддржа

Иако се непријателки на сцената и во многу случаи ја има навредено, сепак Сека покажа колку голем човек е и како жена застана на страната на Карлеуша.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 17:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега