Никогаш посексипилна глетка: 350.000 луѓе се согласија дека е најубава жена на светот (фото)

 

Славната манекенка Ирина Шаек која со актерот Бредли Купер има ќерка, повторно го покажа своето совршено тело.

Таа на Инстагра сподели фотофрафија од одмор, а фановите полуде. Фотката собра над 350.000 лајкови а и многу коментари, а еден од нив гласеше „Морето врие од нејзината сексипилоност“

Според мислењето на многумина таа е една од најубавите жени во светот.

Мажите со сигурност му завидуваат на Бредли кој секојдневно има можност да ужива во нејзиното тело, а згодната манекенка не ја пропушти шансата да објави нова фотографија на социјалните мрежи и да ги полуди мажите.

 

 

 

15.04.2018 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега