Ники Минаж се породи

 

Ники Минаж го роди своето прво дете во средата наутро, јавува ТМЗ.

Ники и нејзиниот сопруг Кенет Пери за првпат стануваат родители, но полот и името на детето сѐ уште се тајност.

Славната раперка веста за својата бременост ја откри преку Инстраграм каде го истакна својот труднички стомак.

 
 
 
View this post on Instagram

#Preggers 

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on Jul 20, 2020 at 7:21am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2020 - 21:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега