Никаде не одете без чадор - временска прогноза за следните денови

 

Продолжува период на топло време, во попладневните часови со умерен развој на нестабилна облачност и со локален краткотраен дожд и грмежи. Метеоролозите за викендот и наредната недела најавуваат драстична промена. Погледнете какво време нѐ очекува:

 

 

 

26.04.2018 - 22:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега