Ни докторите нема да ви го кажат ова: Сок за здравје, прочистување и подмладување

Лошата исхрана, брзото темпона живот и стресното време предизвикуваат многу проблеми и промени во телото.

Направете си напивка која и докторите љубоморно ја кријат.

 Ја прочистува крвта, помага за црниот дроб и прочистувањето, детоксикација, за подобар метаболизам, како и здрава кожа.

Ви требаат 2 лимони, една краставица, 200 милилитри вода, магдонос.

Ставете се во блендер и пијте 1-2 чаши на ден еден месец.

Ќе го прочистите телото и ќе изгледате помладо.

 

 

 

17.05.2018 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега