Невремето започна низ Македонија - на овие места врне и грми, доаѓа во Скопје

На овие места беснее невреме низ Македонија. Ова се температурите, се најавува невреме попладне и за во Скопје.

 

 

 

19.06.2018 - 14:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега