Невремето започна да беснее во Македонија - циклонот се движи кон Скопје

Ова се температурите и состојбата во градовите низ Македонија.

Некаде веќе беснее невреме, а се најавува дека циклонот Силвија доаѓа кон Скопје.

 

 

 

 

14.06.2018 - 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега