Невремето не запира - На овие места беснее во моментов

Ова се температурите и состојбата низ Македонија во моментов.

Невремето во Скопје се смири, но и понатаму беснее во Прилеп, Штип, Струмица, Богданци, Гевгелија, Кавадарци, Струмица.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 18:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега