Невремето доаѓа кон Скопје - на овие места беснее во моментов

Невреме се најавува за попладне во Скопје, а веќе беснее во делови на Македонија.

Ова се моменталните темепратури и состојбата.

 

 

 

 

 

17.07.2018 - 11:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега