Невреме започна да беснее низ Македонија - на овие места громви и дожд

Невреме веќе беснее во градови низ Македонија.

Ова се температурите попладнево и моменталната состојба.

 

 

 

 

18.08.2018 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега