Невреме низ Македонија - Доаѓа и кон Скопје

Невремето започна низ Македонија, а се најавува и во Скопје.

Невреме беснее во Дебар.

Ова е моменталната состојба според Accuweather.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 18:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега