Невеста го удрила младоженецот со својот автомобил

Викендов во Сараево се случила необична несреќа кога невеста го прегазила младоженецот со автомобил.

После свадбената прослава секој од нив со својот автомобил се упатил кон дома за да ги земат куферите за свадбеното патување, но се случила сообраќајка во која учествувало и трето возило, па невестата го чукнала младоженецот.

Необичен почеток на бракот, зар не?

 

најчитано сега