Неверојатно видео: За момент избегна кобна несреќа додека се опушташе покрај базенот

Жена која се опуштала покрај базен читајќи книга со двајцата синови за малку ќе доживееше несреќа која можеше да заврши кобно.

Снимката од жената која избегна дрво кое паѓа предизвика голем број реакции на социјалните мрежи откако се појави на „ВиралХог“, а многумина и дадоа пофалби за нејзините рефлекси.

Инцидентот се случил на 9 јули во градот Алфарета во американската сојузна држава Џорџија, а сето тоа е снимено на безбедносна камера.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.07.2020 - 20:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега