Неверојатни температури во 15 часот низ Македонија

 

Ова се температурите во 15 часот во Македонија.

 

 

 

21.04.2018 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега