Неверојатни температури низ Македонија, но не за долго - следи драстична промена

Ова се температурите во Македонија во 17 часот.

сонцето нема да не радува долго бидејќи во деновите од викендот се најавува невреме.

 

 

 

 

17.05.2018 - 16:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега