Несреќа вечерва во Македонија: Сообраќајот целосно во прекин

Сообраќајна несреќа се случила вечерва на регионалниот пат Струмица - Ново Село, информираат од АМСМ.

„Вечерва од 19,40 часот регионалниот пат Струмица - Ново Село кај исклучокот за село Дадиље-ело.Босилово ќе биде во прекин поради случена сообраќајна незгода“ соопштуваат АМСМ.

 

 

 

14.09.2018 - 20:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега