Несреќа нарегионалниот пат Струмица-Валандово: Сообраќајот во целосен прекин

 Сообраќајот на регионалниот пат Струмица-Валандово, кај селото Костурино од 11 часот е во целосен прекин.

Од Авто-мото сојузот посочуваат дека сообраќајот е во прекин поради сообраќајна незгода. 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.08.2019 - 11:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега