Несекојдневна и бизарна несреќа утрово: Возачот повреден, сите останале зачудени кога виделе што се случило

Бизарна и несекојдневна несреќа се случила денеска во Ниш, кога во 7 часот и 20 минути на среде автопат се откачила приколка со 6-7 свињи во неа.

Српските медиуми утрово пренесуваат дека возачот на автомобилот кој ја носел приколката е повреден кога изгубил контрола и поминал на другата лента, а приколката е откачила и свињите излегле надвор.

Засега не се знае дали настрадало некое животно.

 

 

 

19.07.2018 - 08:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега