Неофицијално: Двајца загинати на лице место по несреќата кај Карпалак

Неофицијално има две жртви во превртениот автобус кој излета во провалија кај Карпалак.

Макфакс дознава дека освен двајцата загинати има и многу повредени, а сега се сите извлечени.

Се очекуваат официјални детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.02.2019 - 18:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега