Неодолив и пресладок: Тамара реши да го престави синчето Дарен на јавноста(фото)

Пред месец дена популарната пејачка Тамара Тодевска стана мајка по втор пат.

Викендов Тамара реши на јавноста за првпат да им го престави синчето Дарен, па на својот Инстаграм профил објави две фотографии од него.

Првата преслатка додека спие, а на втората со широко отворено очи.

Па што мислите на кого личи повеќе на мама или на тато?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 09:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега