Неочекувана реакција на еден возач кога виде дека има метална „канџа“ на автомобилот (видео)

 

Едно од најголемите разочарувања на секој возач е, кога ќе се врати до својот автомобил, да види дека на автомобилот има метална „канџа“ поради неправилно паркирање.

Откако ќе ви се случи такво нешто имате само еден избор, да им се јавите на лицата од паркинг службата и да побарате да дојдат и да ја отстранат, но тоа не беше опција за овој човек кој работите ги превзема во свои раце.

Видеото е снимено во Лисабон, а еве што се случило:

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2017 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа