Необична незгода во БиХ: Автомобил влетал во градската фонтана (ФОТО)

Необична незгода се случила синоќа во Зеница, БиХ.

Имено возачот на автомобилот изгубил контрола и влетал во фонтана.

Возачот завршил на ургенстно, а засега не е познат степенот на неговите повреди.

Освен материјална штета на автомобило, причинета е штета и на фонтаната.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 12:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега