Нема конкуренција: Една од најубавите актерки на светот со деколте до папок (ФОТО)

Актерката ја засени Никол Кидман, па дури и колешката Марго Роби која е помлада од неа.

Популарната Шарлиз Терон (44)  на премиера на филм во кој игра главна улога, се појави во црн минијатурен футан, а со деколте до папок ги засени сите дами и ги собра сите погледи.

Во фустан кој повеќе открива, отколку што покрива Шарлиз уште еднаш покажа зошто важи за најсексипилна актерка на светот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.12.2019 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега