Нелоски: Се е исто само универзална ќе ја нема

4 години со 4 различни лаги – резултатот??
Се е исто само универзална ЌЕ ја нема 

ПаркКајТреска
ПаркМестоУниверзална, напиша Владимир Нелоски од ВМРО-ДПМНЕ на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.07.2020 - 21:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега