Некаде сонце некаде се спрема невреме - Ова е состојбата низ Македонија

Ова се моменталните температури низ Македонија.

Некаде сонце некаде облаци.

Од петок не чека разведрување.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 16:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега