Некаде сонце, некаде невреме- ова е моменталната состојба во градовите во Македонија

Дожд, облаци и тмурно време, ова е сликата денеска во Македонија. 

Сонце не очекува дури за викенд, а еве каква е моменталната состоба низ градовите во Македонија:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 16:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега