Некаде дожд и невреме - Ова се температурите низ Македонија

Ова се температурите во градовите низ Македонија во 17. часот.

Некаде сонце, некаде дожд и невреме.

Ова е состојбата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 16:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега