Некаде беснее невреме: Ова се температурите и состојбата низ Македонија

 

Ова се температурите и временските услови во Македонија во моментов. 

 

 

 

 

16.05.2018 - 17:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега