Нејзиниот задник во танга мами воздишки: После жешката снимка со фудбалерот манекенката повторно предизвика „лудило“

 

Пред неколку месеци светот замолкна кога мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос случајно објави видео од креветот со згодната бринета, манекенката Аманда Тривизас.

Оваа „акција“ и донесе илјадници следбеници, а таа редовно објавува разголени фотографии на својот Инстаграм.

Таа неодамна објави жешка фотографија во костим за капење, каде можеме да се види нејзиниот совршен задник и тенка половина која мами воздишки на многу мажи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.11.2020 - 11:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега