Не успеа да ги скрие: На оваа сексапилна Бразилка и испадна фустанот, па и се видоа градите

На Фернанда Лиз на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан и испадна едната града до „лабавото“ деколте.

Манекенката се обиде да го подигне фустанот, но безуспешно, фотографите беа пребрзи за да ја уловат манекенката гола.

Манекенката за време на овој гаф се смееше додека набрзо веднаш ја сокри брадавицата со рака.

Според многумина таа била најлошо облечена на црвениот тепих, но сепак најзгодна, уверете се самите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.05.2019 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега