„Не уби инфлацијата“ - повторно поскапе сендвичот во најпознатата сендвичара во Скопје

Денеска е еден „тажен“ ден во Скопје. Веројатно најпопуларната сендвичара во Македонија, „7-ца“ има нови цени. Хамбургерот чини 200 денари. Другите цени видете ги во менито.

„Не уби инфлацијата“, велат потрошувачите.

 

 

27.09.2022 - 19:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега