Не се грижи за озборувањата: Беквалац со една фотка ги затвори устите на сите

 

Иако сите зборуваат дека ова ќе и биде трет брак, Беквалац ужива во љубовта со Лука. Двајцата прегрнати во Женева, среќни го очекуваат детето, а таа докажа дека не се грижи за сите озборувања.

 

 

 

14.09.2017 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа