Не сака да носи облека: Јаворчекова позираше гола во када, па ги крена нозете (ФОТО)

Луција Јаворчекова реши да стави крај на својата велосипедска кариера и да се фокусира на работата како модел.

26 годишната манекенка не можеше да заработува колку што сакаше, па реши својата убавина да ја претвори во пари на друг начин.

И замислете и оди многу добро. Имено, само на инстаграм ја пратат повеќе од 1.1 милион луѓе, а секојдневно објавува провокативни фотографии и не се срами да позира и целосно гола.

Таа овојпат објави фотографии на кои е целосно гола во када, па во една од фотографиите ги крена и нозете.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Mornings like this Instagram vs. Reality

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on Sep 17, 2020 at 11:16pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2020 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега