Не ја интересираат злите јазици: Новата фотографија на Наташа ќе ве разнежни (фото)

 

Наташа Беквалац по само месец дена врска со Лука Лазукиќ дозна дека по втор пат ќе стане мајка.

Иако бремена, Наташа често патува, а друштво и прави токму Лука.

Пејачката сега објави преубава фотографија, а фановите имаа само позитивни коментари.

 

 

 

13.09.2017 - 23:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа