Не е ни 22 часот а температурите низ Македонија почнаа да паѓаат- ова е моменталната состојба

Понатаму попладнево и вечерва ќе биде нестабилно на повеќе места со врнежи од дожд проследени со грмежи.

А еве ја моменталната состојба низ Македонија вечерва пред 22 часот:

 

 

 

 

19.06.2018 - 21:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега