Не чека топла вечер: Ова се температурите пред полноќ

 

Ова се температурите оваа вечер пред полноќ во градовите низ Македонија. 

Не чека топла вечер.

 

 

 

24.04.2018 - 23:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега