Навивачката химна за ЕП: Нека се тресе сега цела Европа, од една силна моќна Македонија (ВИДЕО)

 

На само неколку месеци пред почетокот на Европското првенство македонската фудбалска репрезентација доби навивачка химна.

На Фејсбук страницата на Фудбалската репрезентација објавен е дел од химната за ЕВРО 2020. Мелодија која сигурно ќе се слуша во наредните два месеци. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2021 - 20:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега