Наутро кочан, потоа со кратки ракави - моменталните температури во Македонија

 

Ова се моменталните температури во Македонија, наутро кочан, потоа како да е лето.

 

 

 

 

19.10.2017 - 08:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа