Наташа Беквалац во проѕирен фустан на настап - кога блеснале рефлекторите, блеснала и долната облека

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација.

Наташа заблескала во долг, проѕирен фустан кој го истакнал нејзиното беспрекорно тело. Секако, она во што сите гледаа беше долната облека под фустанот.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Spremna

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Aug 15, 2019 at 12:52pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.08.2019 - 15:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега