Насилство во Кисела Вода: Скопјанец ги нападнал сопругата и нејзината мајка

 

Синоќа во 21 часот во Кисела Вода, полициски службеници го привеле З.Б.(46) од Скопје, затоа што физички ја нападнал неговата 40-годишна сопруга и нејзината мајка и им упатувал закани.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, велат од МВР.

 
29.09.2023 - 17:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега