Направила селфи со детето - момент подоцна се случила целосна катастрофа

Во трка за лајкови на фотографиите кои ги објавуваме на друштвените мрежи, главно за помош ги земаме децата или животните, бидејќи тие се гаранција дека ќе добиеме лајкови.Доколку сакате да бидете креативни, обавезно преземете сигурносни мерки за да не ви се случи истото како на оваа мајка.

Детето некако успеало да се лизне од панталоните и да заврши на глава. За среќа, сериозни последици немало, па сега оваа фотографија кружи на интернет по страниците посветени за смешни фотографии.

 

 

 

 

17.07.2017 - 11:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа