Направила фантастична торта која изгледа како роза, но почекајте да ја видите внатрешноста

 

На Јутјуб каналот „Кејк стајл“ Ванеса секојдневно објавува интересни креации кои ја воодушевуваат публиката, па така било и овој пат.

На прв поглед обична торта која изгелда како роза, меѓутоа во внатрешноста се крие вистинско изненадување.

Погледнете во видеото:

 

 

 

09.01.2018 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа