Наместо во невестата сите очи вперени во отвореното деколте и бујните гради на Дара (ФОТО)

 

Српската пејачка Дара Бубамара ниту еден ден не живее без својот див дух ненаситен на провокација и внимание.

Таа викендов беше поканета како гостинка на свадба, каде се појави во друштво на својот син со кого направи многу фотографии.

 

 

 

17.07.2017 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа